RT Ionosphere - шаблон joomla Joomla

Конкурс на аудиторські послуги 2020

Приватне акціонерне товариство «Українська охоронно-страхова компанія» (далі – АТ «УОСК») оголошує про конкурс на аудиторські послуги відповідно до міжнародних стандартів аудиту фінансової звітності за 2019-2021 рік.

Інформація про замовника послуг

Повне найменування

код ЄДРПОУ

АТ «УОСК» , код ЄДРПОУ 23734213

Місцезнаходження

03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 145

Процедура  придбання послуг

Відкритий конкурс

Дата початку проведення конкурсу

10.01.2020

Строк подачі документів

до 30.01.2020 (включно)

Інформація про предмет конкурсу  із надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності

Назва предмета конкурсу

Надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ «УОСК»

Завдання з обов’язкового аудиту фінансової звітності

Надання обґрунтованої впевненості, що приймається і виконується суб’єктом аудиторської діяльності відповідно перевірки фінансової звітності з метою висловлення незалежної думки аудитора про її відповідність в усіх суттєвих аспектах і відповідність вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності та законів України.

Період перевірки

2019 р., 2020 р., 2021 р.

Термін надання послуг, виконання робіт

Не пізніше 25 квітня 2020 року, 25 квітня 2021 року та 25 квітня 2022 року

Строк надання послуг

Три роки

Інформація про валюту, у якій повинно бути розраховано та зазначено ціну конкурсної пропозиції

Валютою конкурсної пропозиції є національна валюта України – гривня. Розрахунки за послуги здійснюватимуться безготівково у національній валюті України згідно з Договором.

Інформація  про  мову (мови),  якою  (якими) повинно  бути  складено конкурсні пропозиції

Всі документи, що готуються та надаються учасником, викладаються українською мовою.

Умови та порядок проведення конкурсу

Аудиторська фірма повинна відповідати таким вимогам:

•інформація про аудиторську фірму внесена до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обовязковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес;

•достатній рівень кваліфікації та досвіду аудиторів і персоналу: за основним місцем роботи має працювати не менше п’яти аудиторів із загальною чисельністю штатних кваліфікованих працівників, які залучаються до виконання завдань, не менше 10 осіб, з яких щонайменше дві особи повинні підтвердити кваліфікацію або мати чинні сертифікати (дипломи) професійних організацій, що підтверджують високий рівень знань з міжнародних стандартів фінансової звітності;

•за попередній річний звітний період сума винагороди від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15% загальної суми доходу від надання аудиторських послуг та відсутні обмеження, пов’язані з тривалістю надання послуг цьому підприємству.

Не допускаються до участі в конкурсі аудиторські фірми, які:

•не відповідають вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та цим Умовам;

•подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію;

•подали до участі у конкурсі пропозицію з порушенням встановлених термінів.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

•основні відомості про аудиторську фірму (реєстраційна інформація, види діяльності, посадові особи та інше);

•наявність передбачених законодавством України ліцензій, свідоцтв, сертифікатів та термін їх дії;

•лист-запевнення щодо відсутності обмежень надання аудиторських послуг суб’єктом аудиторської діяльності який має право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес визначних ст. 27 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»

•пропозиція про проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес встановленого зразка.

•будь-яку іншу інформацію, яка може бути корисною.

Документи надсилайте, будь ласка, електронною поштою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні особи: головний бухгалтер Носик Ольга Віталіївна (044 457-80-80)

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться. Фінансова звітність та інша публічна інформація доступна на сайте АТ УОСК https://www.uosk.ua в розділі  Про компанію може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника конкурсу. Результати конкурсу будуть розглянуті на тендерному комітеті.

Про результати конкурсу повідомимо всіх учасників, що приймали участь, електронною поштою в термін не пізніше 31 січня 2020 року.

 

Новини компанії

Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у...
ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення річних Загальних зборів акціонерів ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ОХОРОННО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ» 1) Повне найменування та місцезнаходження товариства: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ...
Особлива інформація емітента І. Загальні відомості 1. Повне найменування емітента: ПРИВАТНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА ОХОРОННО-СТРАХОВА КОМПАНIЯ" 2. Організаційно-правова форма: Приватне...
Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку акціонерів, які мають право на участь у...